“http://www.eycdanisbraille baskımanligi.com/wp-content/uploads/2017/12/Braille-Baskı-hizmetleri.png” alt=”null” />Görme engelliler için her türlü kitap, broşür, katalog, kartvizit, yemek menüsü ve her türlü dokümanı Braille baskı yapıyoruz. Görme engelliye ulaşmanın yolu Braille yazıdan geçer. Braille yazı bizim işimiz. Lütfen bizim ile iletişime geçin
Braille yazı, kendisi de görme engelli olan Fıransızlouis Braille tarafından icad edilmiştir.yaklaşık 1 asırdan fazla zamandır. Bütün dünyada görme engellilerin eğitiminde kullanılmaktadır.
Ülkemizde yaşayan görme engelliler de bu yazı ile eğitimini sürdürmekte ve okuma, yazma yapmaktadırlar.
Şirketimizin kurucusu Ali Aydoğmuş Görme engelli olduğu içinbraille yazı ile eğitim almıştır.
Şirket olarak, siz müşterilerimizin hizmetlerinden görme engelli vatandaşlarıda haberdar etmek üzere, yapmış olduğumuz Braille baskılar:
Görme engelli tüketiciler için her türlü tanıtım kitapcğı, kullanım klavuzu, sözleşmeleri Braille baskıya çevirmekteyiz.
Restoranlar için yemek menülerini Braille menü şeklinde yapıyoruz. Hastaneler için hasta onan formlarını tanıtım broşürlerini Braille baskı hizmetinize sunuyoruz.kartvizitlerinizi görme engelliler için yaptırmak istiyoriseniz biz en uygun koşularda kart vizitleri braiile yapıyoruz. Tanıtım broşürlerinize görme engellinin en hızlı okuyacağı şekilde tasarlayarak hizmetinize sunuyoruz.
Görme engelliler için her türlü ders kitabını, destekleyici kaynakları, roman, hikaye ve şiir kitaplarıı Braille baskıya çevirip,görme engelli okuyucuların hizmetine sunuyoruz.
Doğru Braille baskı için lütfen bizim ile iletişime geçin